Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2017, 23:14   #20
Loucipher
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Loucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputację
No, pościor poszedł. Gormogon, widzę, że mnie ubiegłeś, ale chyba się nam fabuła od tego nie posypie
(note to self - na przyszłość rezerwować posta).
Jeśli moja postać będzie trochę "niestrawna", to dawajcie znać w komentach, będę się dostosowywać. Nowicjusz ze mnie, ot co.
Co do ekwipunku, to wobec odpowiedzi Majstra decyzja jest taka:
- pistolet Webley do kabury przy pasie (free slot)
- SMLE do ekwipunku (3 sloty) - ma futerał do przenoszenia
- po 4 magsy do SMLE i Webleya (2 sloty) - w ładownicy
- walizka z rzeczami osobistymi (mundur oficerski + buty, zmiany koszul i bielizny na 4 dni naprzód, przybory toaletowe, osobiste drobiazgi w rodzaju przyborów do pisania, notatnika, liczydła i książki na temat algorytmów szyfrowania)
- worek marynarski (mundur bojowy z oporządzeniem, hełm, buty na gumowej podeszwie, ciepły sweter, skarpety, szal i płaszcz sztormowy)
Powinno być 7 slotów, chyba, że Majster zdecyduje inaczej - prośba o decyzję, co z ekwipunku może zostać, a co nie. Czołgu ani Spitfire'a nie biorę, to może przeginy nie będzie
 
Loucipher jest offline