Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2017, 09:13   #24
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie ma szans na wstawienie jakiegoś rysunku czy szkicu?
- Nie znalazłem nic co by mi odpowiadało tak na full Czyli przecięty na pół otoczak z wybitymi, pokręconymi glifami na tej płaskiej/przeciętej stronie Jak się czujecie na siłach sami możecie spróbować coś znaleźć



Cytat:
OK, w takim razie do "ekwipunku bojowego" Wainwright doda solidną marynarską latarkę. Taką sztormową, z silnym światłem i z możliwością błyskania albo ciągłego świecenia (przycisk mechaniczny pod palcem). Na Altmarku może być ciemno, źródło światła będzie po prostu nieodzowne.
- Ok.



Cytat:
Super Dopisałem info nt. warunków fizycznych mojego bohatera (wzrost, waga, budowa). Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że sam maziam po karcie
- Ok. Po to Wam dałem prawa do edyty



Cytat:
Te runy to będzie Ansuz (Takie zgniecione "F") i Raidho (podobne do "R"), zbitek ten brzmieć powinien trochę jak "ar".
- Ok, może być. Formę sobie możesz wybrać i opisać po swojemu. Ale treść/sens jest jak mówiłem powyżej
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline