Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2017, 11:54   #29
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jak potrzebujecie runy to mogę narysować i wam podesłać linka
- O. Serio? Oki jak masz czas i ochotę to byśmy byli zobowiązani Ale jakby co to bez preszyn



Cytat:
Gabrielle będzie miała tylko dwa pytania: Ilu ludzi może dostać i kiedy będzie mogła ich sobie obejrzeć
- Z Agencji to tylko wasza trójka Załatwiać sobie byście musieli te wsparcie z kmd. Vianem. Wieczorem 13.II przybywacie do bazy w Edynburgu by zaokrętować się na niszczyciel. W podobnym czasie zostają zaokrętowane oddziały abordażowe. Wypływacie w morze ok północy 13/14.II. (wpisałem w ściągę w doc i exel detale). Więc pewnie z komandorem trzeba by rozmawiać ilu ludzi wam przydzieli.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline