Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2017, 18:15   #24
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
A ja bym tak surowo nie oceniał. Co prawda mam mieszane uczucia, niektórymi rzeczami byłem wręcz zachwycony, inne uznałem za słabe. Film to mieszanina jednego i drugiego. Tylko, że wszystko tak naprawdę zależy od gustu widza. Jednemu ta scena się spodoba, innemu nie, jeden tą postać pokocha, inny nie. Najczęściej miałem okazję czytać opinie, które film oceniały jako średni, ale gdy się w nie zgłębiałem, okazywało się, że każdy widział wady i zalety trochę inaczej. Dla mnie 6/10, ale że SW to 7/10.

Spoilerował nie będę, no może jedna kwestia. Turin Turambar:
Odcięcie od Mocy wcale nie jest pomysłem z KotOR-a. Owszem pojawia się w tej grze, ale w świecie SW zaistniało znacznie wcześniej, chociażby w komiksowej serii z lat 90-ych "Tales of the Jedi". A gdzie pojawiło się po raz pierwszy to nawet nie jestem pewien.

 
Col Frost jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem