Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2007, 18:23   #1
Caje-e
 
Reputacja: 1 Caje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodze
Arena Wojowników [storytelling]

Arena Walki

O historii w tej sesji nie ma się za bardzo co rozpisywać. Rekrutacja do sesji będzie otwarta nawet podczas jej trwania z prostego powodu który zaraz wytłumacze. W sesji będzie uczestniczyć wielu graczy, jednak tylko dwóch naraz. Chodzi tutaj o opisywanie swojej walki z drugim graczem na arenie. Jest to storytelling, ale to nie znaczy że możecie robić ze swoich postaci megaherosów, którzy jedym ciosem pokonują przeciwnika i odbijają wszstkie ciosy. Ja, czyli MG nie będzi się wtrącał do walki, ja jedynie decyduje o końcowym wyniku walki. Wygrywał będzie ten, który będzie ciekawiej opisywał swoją walkę. Podczas moich wyjazdów na wakacje znajde poprostu zastępczego MG. Wasze postacie będą miały rasy i klasy jak z DnD (mam nadzieje że je znacie ). Początkowy ekwipunek i czary sam wymyśliłem i będziecie mieli po kilka do wyboru. Za wygrane walki dostaje się extra punkty (XP) za które będziecie mogli kupować nowe bronie i czary.

XP na kolejne levele:

1 lvl - 0 xp
2 lvl - 500 xp
3 lvl - 1500 xp
4 lvl - 4000 xp

dalsza część oczywiście istnieje, ale jeżeli będzie dużo graczy (nie sądze ) to każdy będzie staczał walki rzadziej, więc będzie zdobywał mniej xp.

XP zdobywa się tak:

pokonanie ponad 2 niższego lvl'u - 0 xp
pokonanie 1 i 2 niższego lvl'u - 100 xp
pokonanie takiego samego lvl'u - 200 xp
pokonanie o 1 i 2 wyższego lvl'u - 300 xp
pokonanie ponad 2 wyższego lvl'u - 400 xp

Początkowe bronie do wyboru (jedna z listy pierwszej i jedna z drugiej)

Lista pierwsza:


- krótki miecz
- rapier
- długi sztylet
- lekki topór
- kij
- laska

Lista druga:

- sztylety do rzucania
- toporeki (do rzucania)
- sztylet

Każdy ma do wyboru jeden czar z pierwszej listy i jeden z drugiej

Lista pierwsza:


- lekkie porarzenie
- lekkie poparzenie
- lekkie odepchnięcie
- lekkie oszołomienie

Lista druga:

- lekkie uleczenie
- lekkie wzmocnienie (lepsza oborna przez chwile)

Karta Postaci

Imię:
Rasa:
Klasa:
Wygląd: (krótki opis wyglądu)
Historia: (co cię skłoniło do walki na arenie)
Bronie początkowe:
Czary początkowe:
Ulubiona broń: (ulubiona bróń i czat są dowolne, możecie wymyślić swój ulubiony czar i broń, ale to ja wymyśle na jakim poziomie będizecie mogli go zdobyć, kupić)
Ulubiony czar:

Karty podsyłać DO KOMENTARZY.
 
__________________
Allandril Elavien

Ostatnio edytowane przez Caje-e : 27-06-2007 o 21:27.
Caje-e jest offline