Wątek: Narutosonda
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2017, 11:25   #7
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Przeczytałem sesje jeszcze raz wydaje mi się że najlepiej byłoby pójść na północ w towarzystwie dziwacznej kobiety bo tam była ta tajemnicza świątynia z kamiennymi framugami niszczącymi klony która zatrzymała Naruto i została odkryta przez Dyma.

Sądzę że najlepiej byłoby zacząć sesje od pisania raportu do Konohy wtedy wszyscy bylibyśmy na tej samej stronie w kwestii tego co się stało w sesji.

Pytanie co zrobimy z postaciami graczy którzy raczej nie wrócą? Tomek, Armin nie logowali się od ponad roku Eryk został zbanowany. Boyosa nie było od miesiąca wiec może się jeszcze pokazać. Jak dla mnie to albo nagle się pojawią jakieś nowe małpy z pod śniegu i zabiją ich postaci lub wyślemy ich w pościg za Dagną z którego już nie wrócą :P

Chyba że Noraku lub Someirhle chcieliby przejąć cudze postaci ? Szczerze mówiąc najbardziej mi żal medyka białokich którego prowadził Armin bo to wybitnie przydatna postać mogłaby być.

Jeżeli zdecydujemy się na opcje kill them all to Dym mógłby wysłać ich ciała w scrollu do konohy o ile mnie pamięć nie myli zostały tam akurat 3 miejsca po "zapakowaniu" ścierwa Hjubakumono choć miałem nadzieje zapakować tam kawałek rozmrożonej macki Lewiatana (że niby Dym tak długo się wspinał bo odcinał tam na dole fragment do badań) oraz zwłoki małp/Yeti.
 
Brilchan jest offline