Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2017, 15:56   #1
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Postanowienie noworoczne: staroszkolna piaskownica i warsztaty w jednym?

Witajcie,

trafiliście w dziwne miejsce.

A jednak nie, to jeszcze nie rekrutacja. Zastanawiam się, ile osób byłoby chętnych na wypróbowanie od nowego roku "staroszkolnego" D&D, czyli takiej prawdziwie sandboxowej rozgrywki, z mapką heksową, lochem albo i nawet megalochem, spotkaniami losowymi i, co najważniejsze, ogromną swobodą w wytyczaniu i realizowaniu celów naszych awanturników.

Sesja stylem przypominałaby pewnie raporty niektórych naszych blogerów - nie jest to idealny przykład, ale innego w j. polskim nie znajdę. Niektóre załączam poniżej, od subiektywnie najlepszego do najgorszego:

Inspiracje: [OD&D] Dziedzictwo Ungernów – Podsumowanie kampanii

Fear and loathing in the Old World (dużo tego, nie linkuję do konkretnych)

https://allgemeinefestung.blogspot.c...a-sesja-1.html

Sesja pewnie byłaby połączona z warsztatami do mojego ulubionego Adventurer Conqueror King System, którego warto spróbować. Klimat, technikalia? Pewnie podobnie do mojej sesji Strażnica na Pograniczu, czyli pogranicze cywilizacji gnębione przez człekokształtne stwory, heroic fantasy, bez zakuwania settingu (tworzony byłby od szczegółu do ogółu), trzeci poziom, od strony technicznej tak jak moja obecna kampania, raczej z nastawieniem na dłuższą rozgrywkę niż jeden strzał.

Pytania?
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 16-12-2017 o 16:06.
Lord Cluttermonkey jest offline