Wątek: Upadek WODu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2007, 18:32   #8
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
To, że ktoś nie ma czasu na nowe sesje, nie znaczy, że nie interesuje się Światem Mroku. Osobiście uwielbiam Wilkołaka, jest to od dawna mój ulubiony system. Niestety nie będę pchała się w następną sesję, szczególnie u młodych użytkowników forum, gdzie przeważa tendencja do pisania najmniej jednego posta dziennie, przeważnie posta składającego się z dwóch, trzech zdań (uogólniam w tej chwili i nie chcę nikogo urazić, niestety takie są tendencje). Wolę napisać posta raz na tydzień czy na dwa tygodnie, ale takiego, nad którym trzeba usiąść i z godzinkę pomyśleć, napracować się. Niestety większość userów woli maksymalne tempo, ja odpadam. Podzielam też obawy Miry odnośnie nowych MG. Niestety sesje i rekrutacje mówią same za siebie, wystarczy je przejrzeć.

Po drugie - mogłabym napisać w Twojej rekrutacji, że wielbię Wilka, ale nie zagram u Ciebie - ale po co?! To miała być rekrutacja a nie miejsce zwierzeń kto jaki system lubi, ale dlaczego grać nie będzie. Osobiście drażnią mnie wpisy w rekrutacji "hej! super sesja, ale i tak w nią nie zagram".

Po trzecie - sama nosiłam się z zamiarem zrobienia sesji typowo i jedynie dla Wilkołaków, jednak zdaję sobie sprawę, że kolejna sesja byłaby już sporym obciążeniem dla mnie. Może kiedyś

Tak więc nie wydaje mi się logiczne stwierdzenie, że na forum nie ma pasjonatów Światem Mroku, lub są to pasjonaci czysto "puszący się swoją wiedzą" (nie wiem skąd takie określenie przyszło Ci do głowy, ja nie zauważyłam na forum nikogo, kto tak traktuje WoD'a), tylko z tego powodu, że nie ma nowych sesji w tym systemie.
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem