Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2007, 19:59   #4
AC.
 
AC.'s Avatar
 
Reputacja: 1 AC. nie jest za bardzo znanyAC. nie jest za bardzo znany
Imię: Anadrio
Rasa: Człowiek
Klasa: Wojownik
Wygląd: całkiem zwyczajna osoba, trochę umieśniona, "raczej" szczupła, wysoka na 185cm. Na nosie ma wyryty znak krzyża, jego oczy są zielone, a włosy ciemnyblond. Często się uśmiecha, w czasie walki bywa mocno nieprzewidywalny i chaotyczny.
Historia: Szczerze? Z nudów, dość już walki z potworami w lochach i w lasach, dość już gonienia "tajemniczych", "mrocznych" "władców" "zła" i "niegodziwości" - zachodu więcej niż kasy z tego. No i jeszcze możliwość śmierci przez jakieś starożytne pułapki czy innych poszukiwaczy przygód. Stanowczo za dużo w okolicy jest takich poszukiwaczy przygód - mają różne charaktery, ale wszyscy oni polują na to samo co ja - na kasę. "W imię dobra walczę" - taki mówi, ale jak chce sobie wziąść złoty kielich to zaraz, że to jego albo że połowa jego. Niby czemu? Przecież walczą o dobro, a nie o kasę... Ostatnio taka drużyna podobno dobrych bohaterów ostro mnie orżnęła z całego dobytku. Cudem wyszedłem z podziemii, tamci oczywiście w sławie i chwale poszli pomagać wieśniakom (w rzeczywistości rabować groby) dalej. Dlatego teraz chce połączyć konieczne z pożytecznym - wybić trochę tych drani i przy okazji zarobić trochę mamony. Ach i jeszcze chce dodać, że najgorsze są te wskrzeszenia - zabijasz takiego, a potem jego bogaty kumpel go wskrzesza i mam kolejnych wrogów na karku. Powinni zakazać magię... że co? Że ja też używam czarów? No jak inni używają to i ja używam... ale jakby zakazali to bym nie używał... no tak, na początku powiedziałem, że z nudów, ale jednak bardziej dla kasy...
Bronie początkowe:
- Krótki miecz
- Sztylet
Czary początkowe:
- Lekkie oszołomienie
- Lekkie uleczenie
Ulubiona broń:
- Potężny Chwytacz Dusz Ostrze Czterdziestego Poziomu z Runami Ognia, Trucizny i Mrozu (Pewnie ktoś się zapyta czemu takie wybrałem? To bardzo proste - na sprzedaż, jestem tu dla kasy, a nie żeby sobie ulubione bronie wybierał... Mam wybrać poważnie? No to niech będzie... nic mi nie przychodzi do głowy... może Potężny Chwytacz Dusz bez run? Najchętniej to był wziął Płonący Miecz z możliwością plucia ogniem... a jeśli chodzi o niemagiczne bronie to po co ja tu sobie głowę zawracam? Styknie miecz, tak, długi miecz zupełnie wystarczy na ulubioną broń.)
Ulubiony czar:
- Przywołanie Ponurego Żniwiarza (A jak sobie go wyobrażam? No mniej więcej tak jak go kiedyś opisałem:

Cytat:
1. Ponury Żniwiarz
b) Opis:
- Rodzaj Przywołanego: Upiór - Żniwiarz
- Pochodzenie: Otchłań - Lochy
- Ilość maksymalna: 1
- Żywotność: 10
- Siła: 5
- Szybkość: 5
- Wielkość: Średnia - Upiór
c) Dodatkowe moce istoty przywołanej:
- Nadzwyczajne Zdolności Walki Bronią Białą (+5 posługiwania się)
- Kosa Ponurego Żniwiarza (tylko on może się swoją posługiwać; nie ma kar za używanie tej broni)
- Lata
- Przenikalność Nieorganiczna (może przenikać przez nieruchome materie)
- Lokalizator (może lokalizować wyznaczony cel, choć Upiór który nim włada nie ma tych informacji)
- Po wykonaniu zadania wraca do Upiora i odzyskuje wszystkie siły w jednym momencie gotowy do dalszej akcji
- Ponury Żniwiarz teraz może pełnić także funcje osobistej ochrony - atakuje każde pierwsze bezpośrednie zagrożenie Upiora
 
AC. jest offline