Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2017, 14:19   #7
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Jestem chętny! Chociaż bardzo sobie cenię twoją aktualną kampanię.

Podoba mi szczególnie element zarządzania od początku kampanii. To mnie bardziej kręci niż samo eksplorowanie megalochów.

E- mechanika byłaby ACKS?
Aktualnej kampanii to nie zaszkodzi, tak jak miał nie zaszkodzić Labirynt Kurhanów, który mi nie pyknął. Chyba nie nadaję się do prowadzenia "klasycznych" sesji D&D, zawsze muszę zmienić przynajmniej jedno albo dwa założenia charakterystyczne dla Lochów i Smoków.

Zasady oczywiście ACKS, świat też defaultowo jak dla ACKS coś na pograniczu 350 r. n.e., Bestii i Barbarzyńców i Tolkiena.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: psionik, Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline