Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2017, 14:45   #3
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Well... w zasadzie na wszystko bym się pisał.
Przyjemnie mi się u Ciebie gra i wszystkie wątki są dla mnie kuszące.

1) Generalnie mi się podoba, choć nie kryję, że bardziej w wersji gdzie to ja byłbym wylosowany

2) Well... standardowa przygoda... choć gdybym mógł być inkwizytorem latającym z jakimś shotgunem, bądź w czymś na kształt pancerza wspomaganego... miodzio... (moją wielką miłością jest Warhammer40k a tam inkwizycja coś takiego właśnie odwala =p)

3) Idea - perfecto. Niesamowity potencjał i epickość sięgająca niebios. Wadą jest to, że musiałbym ogarnąć wilkołaka, który zawsze wydawał mi się mało intuicyjny... choć wciąż o dwie kategorie bardziej niż taki Mag... próbowałem go przełknąć kilka miesięcy temu ale jest straszny =p

4) Love it. Osobiście wolałbym Wampira w tym klimacie aaale... jestem nieobiektywny, bo mam gotową postać (co bardzo mi się podoba) która by pasowała do takiego settingu więc niekoniecznie jestem obiektywny =p
 
Arvelus jest offline