Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2017, 22:52   #4
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
@corax
W opcji 4 gdoc byłby niezbędny. Nie wyobrażam sobie walki z postem w stylu „atakuję najbliższego”. To musi mieć gdoca, pewnie też dodatkowe mapy i arkusze google.

W opcji 1 tajne działania „Magów” w gdocu. Opublikuje się je na koniec sesji. Oficjalne działania wszyscy przez forum.

Reszta bez doca lub z minimum gdoca.

Co do ilości graczy, to odpowiednio:

Opcja 1: to minimum 5 osób
Opcja 2: 2-4 graczy.
Opcja 3: 3-5 graczy
Opcja 4: 2-5 graczy

@Arvelus
Kwestia ogarnięcia mechanik nie powinna być problemem. W opcji 3 są wilkołaki przed rytuałem przejścia, w świecie w którym plemiona wyglądają inaczej niż teraz. Nie trzeba znać świata. Ba... nie ma szans znać świata, bo nie opisano go w żadnym z podręczników.

Postaci będą uczyć się wilkołactwa wraz z postępem fabuły, więc można to prowadzić w charakterze warsztatowym... przy czym warsztat dotyczyłby tylko części mechanicznej.

Co do opcji 4, to tu też mogą to być „warsztaty”. Wtedy doświadczeni gracze dostaną wilkolaki na rangach 4 i 5, a nowicjusze rangę 1.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez corax : 24-12-2017 o 09:25. Powód: Ortograf
Mi Raaz jest offline