Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2017, 22:03   #4
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
1. Jak Pan (jeszcze) wyżej, ledwo się orientuje co i jak. Znam starą trylogię, pośrednią trylogię i widziałem pierwszy film z najnowszej trylogii (Rogue One nie liczymy jako część tej serii, ale i jego jeszcze nie widziałem). Z gier grałem tylko i wyłącznie jakiś czas w mmo (aż momentami myślę czy nie wrócić do niego). Dlatego właśnie więc mi się wydaje że tutaj najlepsza opcja to "j" jako że daje nam dużo swobody jednocześnie wciąż ze szkieletem SW.

2. Ewidentnie "f", dla każdego coś miłego, każdy coś znajdzie wymyśli a nie ma nic narzuconego.

3. No tutaj to nie powiem nic, wszędzie idzie się wstrzelić jeśli jest dobra postać. A taki Jedi to nawet do gangsterki może się wstrzelić, szczególnie jakby się go udało w międzyczasie przekabacić na Ciemną stronę mocy.
 
Raist2 jest offline