Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2018, 18:59   #1
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
New York, New York [18+] - PvP - komentarze

Ogólne zasady wygranej:

1. posiadanie pakietu większości 51z 100 pkt w tym posiadanie 1 złotego obszaru lub
2. posiadanie kontroli nad 10 z 13 obszarów lub
3. utrata 50% zasobów (wliczamy w to wszystko, kase, ludzi itd) eliminuje z gry lub
4. eliminacja postaci przeciwnika


Mapa

Tutaj

Mapa jest otwarta dla Was obu - będę ją aktualizować zgodnie z wynikami rozgrywek.

Każdy obszar ma przypisane:
1. Wartość punktową
2. Główny kontakt (tam, gdzie możliwe)
3. Zakres wpływów osiąganych przez zdobycie obszaru

Dodatkowo obszary mają przypisane od 1 do 3 randomowych wydarzeń, które uruchamiane będą po złożeniu deklaracji przez graczy o wkroczeniu na dany obszar.
Randomowe wydarzenia będą uruchamiane raz na turę aż do wyczerpania ich w danym obszarze.
Mogą one być różne: pozytywne lub negatywne, w zależności od wyników kości.

Na mapie zaznaczone są też wasze obszary startowe:

Mi Raaz - Bronx
Tomcio - Sunny Side

oraz oficjalne lokacje caernu i elizjum, o których wasze postaci mogą wiedzieć.

Tajne czy pomniejsze lokacje będą ustalone indywidualnie i odkrywane (albo nie) przez przeciwnika w trakcie waszej gry.


Linki do gdoców indywidualnych


Mi Raaz

Tomcio

Gdoci do rozmów z głównymi NPCami, czy rozpisywania walk. Przy czym na gdocach będę z doskoku i odpisywać na wasze deklarki ich wynikiem.

Avki:

Na chwilę obecną znajdźcie sobie avki zastępcze - szerokość 200 pxl

Tury:


Fajnie jakbyśmy się zamykali w tygodniu, przy czym ja chciałabym wstawiać swoje posty w weekendy (jeśli się uda dopasować długość tury).

Planuję nie więcej niż 26 tur.
 

Ostatnio edytowane przez corax : 03-01-2018 o 19:46.
corax jest offline