Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2018, 10:35   #1
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Pomoc w testowaniu gry paragrafowej

Hej!

Wznowiłem swoje prace nad grą paragrafową o niezbyt wdzięcznym tytule Miedziana Moneta. Wszystko się dobrze pisze, gra się pięknie tworzy, tylko jest jeden problem - brakuje mi testera, który powie mi, że wszystko jest nie tak. I takiego właśnie testera potrzebuję - osobę, która poświęci nieco swojego czasu na turlanie ka-szóstkami, bazgranie na kartkach i na pisaniu mi maili (czy też przez jakiekolwiek inne medium), co jest za trudne, za łatwe, czego brakuje. Nie chodzi mi o poprawność języka czy interpunkcji - będę robił korektę później i mam też osobę, która się korektą będzie zajmować.

Projekt jest niekomercyjny, gra będzie (prawdopodobnie) wydawana przez Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru. Chętnych proszę o kontakt w jakiejkolwiek formie. A jeżeli ktoś jest z okolic Wrocławia czy Chorzowa, to chętnie postawię piwo (a tym mniej letnim kawę czy herbatę) za pomoc.
 
__________________
ProwadzÄ™: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline