Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2018, 20:11   #8
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Pierwsze o co się czepnę to o „witaj”... ale to długa historia i wyszlifujemy to w sesji.

Nie zamknę rekrutacji przed czasem. Gdy będę mieć już tylu graczy ile przewidziałem miejsc napiszę w tym temacie. Każdy będzie mógł nadal poprawiać swoje karty, a gdy termin upłynie, to wybiorę najlepsze (albo te, które mi najbardziej pasują).

Będę starał się zachować parytet patronatów o ile będzie to możliwe. I o ile będę mieć w czym wybierać, bo na razie same luźne koncepty przychodzą, a nikt karty nie dosłał.

Wilkołak nowość? Nie ma problemu. Każdy kiedyś zaczynał. Tylko musisz pamiętać, że nasza rozgrywka to nie jest typowy wilkołak. Baaardzo wiele rzeczy będzie się różnić.

Też jestem człowiekiem (tej wersji będę się trzymał), mam pracę, rodzinę. Rozumiem brak czasu. Dlatego nie wymagam 20 stron historii postaci. Zarysuj koncept. Z mechaniką chętnie pomogę, bo w zasadzie będzie Ci ona potrzebna przy stworzeniu postaci i kolejny raz gdy postawisz sobie pytanie: „na co ja wydam te wszystkie punkty doświadczenia?”
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline