Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2018, 18:30   #10
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zara Zobacz post
Być może też stworzę postać, ale najpierw kilka pytań
Na jakim poziomie w świecie/swojej frakcji są postacie graczy? Czy to już rozpoznawalne w rebelianckim środowisku postacie, czy raczej świeżynki, dopiero mające zdobyć doświadczenie (albo być mięsem armatnim )?
No i jak się to ma do poziomu cech, ile mniej więcej punktów to już ponadprzeciętność?
Prawdę mówiąc poziom sławy i doświadczenia postaci jest mi całkowicie obojętny. Możecie tworzyć żółtodziobów, albo weteranów, których wojenne opowieści sięgają Wojen Klonów, albo nawet wcześniejszych konfliktów. Żeby mi tylko żaden nie miał stopnia wyższego niż major i będzie dobrze. Tak czy siak nie wpłynie to na większą lub mniejszą liczbę punktów do rozdysponowania.
Co do poziomów cech, będą mi one po prostu potrzebne do rzutów kośćmi, nie zastanawiałem się nawet nad tym, który poziom odpowiada któremu stopniowi wtajemniczenia. Tak na szybko, powiedziałbym że wygląda to następująco:
1-3 początkujący
4-6 amator
7-9 doświadczony
10-12 specjalista
13-14 wyjątkowe umiejętności
15 mistrz
 
Col Frost jest offline