Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2018, 22:29   #1
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 16262 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
[Komentarze] - Z deszczu pod rynnę.

Hej wszystkim

Przed nami kolejna sesja z naszej kampanii: Krańca wieków. Nasza nowa przygoda nazywa się : “Z deszczu pod rynnę” mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić. Naszym zbiorem informacji pozostanie mapa Cattusa . Tam widzę, że znajdują się najważniejsze informacje.

W sesji udział biorą:

Cattus - Oswald Van Den Bosch
Dekline - Otwin
Kerm - Randulf Frost

Na sam początek będziemy mieli troszke inne zasady:

Postowanie:

Dajemy sobie na początek 4 dni. Posty moga być krótkie pomimo że jest więcej czasu, chodzi aby się nie stresować.

Przyznawanie PD:

Za każdą "scenę", którą rozegrają gracze np. walka ze Skavenami, odkrycie kryjówki złodziei, przekupienie strażnika itp. "Sceny" czyli wydarzenia dzielą się na: bardzo łatwe, łatwe, proste, przeciętne, wymagające, trudne oraz bardzo trudne. Za każdy rodzaj sceny dostaje się różne PD przy czym PD rozdaję w TRAKCIE sesji - nie informując za co. Gracz dostaje informacje o PD indywidualnie po uzbieraniu 100 PD.

Bardzo łatwa scena: 5 PD
Łatwa scena: 10 PD
Prosta scena: 15 PD
Przeciętna scena: 20 PD
Wymagająca scena: 30 PD
Trudna scena: 40 PD
Bardzo trudna scena: 50 PD


I w dalszym czasie światotworzenie:

Każdy z graczy może współtworzyć świat wraz z MG, tyczy się to otoczenia i postaci, które nie wywołują bezpośredniego wpływu na fabułę i zmiany z nimi wynikające. Każdy z bohaterów ma prawo do podsuwania swoich pomysłów w rozgrywce, jednakże najlepiej aby były one konsultowane z MG przed ich wprowadzeniem w życie. Gracze mają dużą samodzielność w kreowaniu świata gry stwarzając potencjalne sytuacje do interakcji z NPC. Wolno tworzyć samodzielnie sceny byle korzyści wynikające z stworzonej interakcji były uzasadnione. W niektórych przypadkach będzie to wymagało wykonywania rzutów na odpowiednie umiejętności.

To zapraszam do postowania:
Na początek więc mamy lenistwo Piszcie co robiliście w dwóch ostatnich dniach i jak spędzacie wieczór. Ludzie są otwarci na wasze propozycje.
 
Inferian jest offline