Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2018, 18:55   #8
Bergan
 
Bergan's Avatar
 
Reputacja: 1 Bergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłość
Cóż, w tym świecie szysko jest morzliwe, tak jak morzliwe są wszelkie zbrodnie na gramatyce i ortografii!

Poczynajmy izwiesti czy coś takiego:
Caleb - jesteś moim guru, nie zabiję takiego drania, bo pierdzę ze śmiechu przez Ciebie. No chyba, że zechcesz uśmiercenia postaci, bo masz w planach pozostaniem jakimś lejdi-bojsem z Tadżykistanu. Ale wtedy w ramach rozpaczy sam Cię uśmiercę na żywo

Adi - cóż, mogę Cię ożywion, ale musisz poczekać na akcję Caleba w sesji. Dam mu sposobność, aby to miało ręce i nogi fabularnie. A przy okazji porobię sobie dobre jaja

Shrek oraz Drau...drg...Drogowiec (sorry, ale mój język się łatwo łamie) - biorę jednego, nie mam sił na ogarnianie 4 postaci. Robimy tak - podeślijcie karty postaci na maila - wygrywa ten, którego postać będzie ciekawsza, czyli schemat postaci będzie intrygująco debilny, historia będzie zawierać to co lubię i wyczuję klimat, że wy czujecie nasz sesyjny klimat. Pozostawiam sobie prawo nie przyjęcia żadnego z Was. To jest enksklunzywna sesja, a nie tawerna "W okolicach baranich jaj".

Wolczcie!
 
__________________
- Sir, jesteśmy otoczeni!
- Tak?! To wspaniale! Teraz możemy strzelać w każdym kierunku!
Bergan jest offline