Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 16:18   #1
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Mikon 2007 "Ostatni zajazd", 27.07-29.07



Tematyką Mikonu 2007 będzie
"Ostatni Zajazd"

będzie to zatem pierwszy konwent o tematyce... gastronomiczno-kulinarnej.

O Mikonie

Jeśli podczas wakacji chcesz usiąść przez dwa, trzy dni na leśnej polanie.
W gronie osób interesujących się fantastyką oraz grami fabularnymi.
Gronie na tyle nielicznym, że niemal każdy zna każdego już po paru godzinach.
Spędzić wieczorne chwile nad ogniskiem, pod rozgwieżdżonym niebem lub dachem namiotu.
Z dala od zgiełku miasta, lecz blisko krystalicznego źródełka i dobrze wyposażonych sklepów.
To nasz mini-konwent Mikon jest właśnie dla Ciebie.


Mikon jest imprezą otwartą dla wszystkich fanów fantastyki, bez względu na wiek. Adresujemy naszą imprezę głównie do młodzieży z Myślenic i członków Myślenickiego Klubu Fantastyki, lecz także do naszych przyjaciół, znajomych i innych zainteresowanych tą tematyką, którzy znajdą się w okolicy naszego miasteczka.

Wszyscy uczestnicy Mikonu mają prawo brać udział w konwentowych atrakcjach, uczestniczyć w przygotowanych punktach programu: konkursach, prelekcjach, grach pokazowych oraz pozostawać na terenie konwentu przez cały czas jego trwania.

Z przyczyn organizacyjnych prosimy potencjalnych uczestników o wcześniejsze zgłoszenia na adresy podane w dziale kontakt, choć nie jest to obowiązkowe.


Oficjalna strona Mikonu:
http://www.mkf.rpg.pl/Mikon2007/

Pare słów od siebie :

W sumie temat założyłam, bo chciałam zebrać ekipę LI właśnie na ten Konwent, żeby nie tylko Valkiria i Polter się wszedzie pokazywali, ale i abyśmy my znaczyli swoją obecnośc wszędzie gdzie tylko się da. Sama prawie na 100% będę na tej imprezie i miło by mi było mieć towarzystwo, które mówi tym samym językiem co ja. Jeśli ktoś byłby chętny pojechać to dajcie proszę znać. Resztę informacji znajdziecie na podanej wyżej oficjalnej stronie.

Pozdr serdecznie
Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 25-06-2007 o 19:08.
rudaad jest offline