Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2018, 15:03   #4
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cześć jestem Wisienki (odmieniam się dziwnie, bo albo analogicznie do słowa wisienka, czyli w liczbie pojedynczej albo wcale )

Moja postać ma około 20 lat, tego dokładnie nikt nie wie, bo najpierw trzeba było się zająć ważniejszymi rzeczami, a potem już nikt dokładnie tego nie pamiętał. Jest szczupła, żylasta i drobna i wygląda na delikatną ale to tylko pozór życie w drodze ją zahartowało. Wygląda mniej więcej tak

http://images.amcnetworks.com/amc.co...han-1200-c.jpg

Z charakteru to osoba ekstrawertyczna, niedająca sobie dmuchać w kasze, nauczyła się jednak korzystać z przewagi jaką daje jej niepozorny wygląd w oczach innych. W postaci wilka wygląda jak rudy, bezpański kundel, którego matka lub babka puściła się z lisem, ale wszyscy jej zmieniający się krewni tak wyglądali, za wyjątkiem wuja Argusa który był piękny biały i tak naprawdę nie był jej krewnym

https://www.google.com/search?tbm=is...9zlv0graHkjMM:

nikt z jej rodu już nie pamiętał, że byli wilkami grzywiastymi, a nikt z ludzi tej rasy już nie rozpoznawał ... ot w wilczej formie wyglądała na dużego śmiesznego i niezgrabnie długonogiego rudnego psa z przerośniętymi uszami i śmieszną grzywą.

Mam aktualnie mam dostęp do netu i w ciągu następnych 24 h mogę odpisywać, potem mam nadzieję że też, ale nie jestem pewna, bo kolejne 10 dni spędzę na statku.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 24-01-2018 o 15:14.
Wisienki jest offline