Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2018, 00:20   #8
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Brzmi jak forumowe MMO

Szczerze, ciężko zdecydować się na konkretną klasę, przynajmniej cztery brzmią ciekawie z czego tak realnie zagrałbym jedną z trzech (druid, łotr, rzemieślnik). Rasa też nie wiem, ale raczej człowiek lub elf, bo chciałem zrobić postać młodzika... Jak ktoś ma pomysł i chce przygarnąć sobie sługę czy innego chłopca na posyłki, służę uprzejmie, dogadamy się.

Mam cztery pytania:

1. Co to znaczy "z wysoką reputacją"? Ile to wysoka reputacja? Z tego co widziałem, 2-3k to jest standard dla stałych bywalców lastinn.

2. Skalowanie poziomu to dokładnie jak działa? Pod daną postać czy pod całą drużynę? To fabularnie jakoś się tłumaczy, czy po prostu nagle wszystko staje się silniejsze?

3. Budujemy postacie sami, czy wszystko jest z góry ustalone? Chodzi głównie o powergaming - mile widziany, zważywszy na poziom trudności?

4. Z czystej ciekawości, bo nie chcę tym grać, ale jak wielkie są te sprite'y?
 
Avdima jest offline