Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2018, 08:06   #1
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Słup Ogłoszeniowy

Siemka


- Jako obecny opiekun działu postanowiłem założyć ten wątek. W założeniu ma ułatwić komunikację i wymianę informacji na cały dział postapo. Co tu można by wrzucać?


- L4 jeśli ktoś wie, że będzie go pewnie mniej/wcale. Zwłaszcza jak gra/prowadzi w więcej niż jednej sesji w dziale.

- Nowe rekruty w dziale rekrut które pewnie jeśli wypalą to wylądują, tutaj, w dziale postapo.

- Nowe tematy, artykuły, opowiadania w dziale postapo czy innymi na tym forum.


- Coś niejasne czy cóś to pytać




---

- Na początek by cokolwiek dać na zachętę wrzucam link do generatora chorób do neuro jaki niedawno zmajstrowałem i wrzuciłem tutaj na forum: http://lastinn.info/systemy-postapok...or-chorob.html (Czitboyshima - Generator Chorób)
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem