Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2018, 07:12   #40
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Pościk jest, teraz wybierajcie karczmę, zamawiajcie co dusza zapragnie i odpoczywajcie, i będzie:

Cytat:
Jedzą, piją, lulki palą,. Tańce, hulanka, swawola;. Ledwie karczmy nie rozwalą,
bo już dzisiaj nie załatwicie za wiele

EDYTA

No, karty postaci zrobiłem i każdy ma link do takiej w panelu sesji w swojej karcie w rubryce Opis. Każdy ma możliwośc edytacji jej, sprawadźcie czy wszsytko się zgadza, czy może coś pominąłem, albo wolicie aby było coś inaczej to też nie ma problemu, aby tylko było w tym schemacie.

A i tam są już dodatkowe PD do wydania i też suma jaką miałem w dokumencie z PD wpisaną. Ona może nie do końca się zgadzać z rzeczywistą, ale już nic.

A i jeszcze dodałem wam w panelu tam link do indywidualnego i wspólnego GoogleDoc no i mapki Cattusa, abyście nie musieli szukać
 
Inferian jest offline