Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2018, 21:42   #1
Avitto
Rozmowy przy kawce
 
Reputacja: 33283 Avitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Bracia krwi 2. Łabędzi śpiew

Technikalia z rekrutacji

Standardową mechanikę urozmaicać będą następujące dodatki:
1) niezastąpiony "Alcohol & Tobacco Expansion" autorstwa Jackdays'a w wersji z 2012 roku. Podgląd zasad dla 1.ed po polsku tutaj;
2) precyzujący walki „Tnij i rąb” z „Potępieńca”;
3) czyniący BG spore straty „Pancerz też czuje” z „Księgi wiedzy tajemnej”;
4) rozszerzający efekty opieki medycznej „Czy doktor jest w domu” z „Księgi wiedzy tajemnej”.
Jeśli zastosuję jeszcze jakieś dodatki to na pewno ich efekty nie będą dotyczyć BG.

Po zdarzeniach w kurhanie Sigmara Unberogena ciężko wrócić do normalnego życia. W skutek przeżyć wewnętrznych związanych z tamtymi wydarzeniami każdy BG zamyśla się i zacina – musi wykonać test SW w każdej sytuacji, gdy chce podjąć jakieś działanie nie będące reakcją na sytuację zagrożenia. Niezależnie od wyniku testu ma ujemny modyfikator -10 do wszystkich testów w ciągu pierwszej doby i każdej kolejnej, w której nie powiedzie się test SW.
Czyli będę turlał, czy ktoś wstał lewą nogą, tak w skrócie. Negatywnym konsekwencjom można jednak przeciwdziałać, w końcu w żałobie nikt nie powinien być sam. Wymagane do tego jest – ot zaskoczenie – poświęcenie czasu przez inną osobę, nie będącą pod wpływem negatywnych konsekwencji żałoby (inny BG lub BN). Za składny i klimatyczny post opisujący jak jeden człowiek pomaga drugiemu poukładać myśli i pozbierać się do działania ujemny modyfikator do wszystkich testów zostaje zdjęty na okres jednej doby, dalej jednak wymagany jest test SW by zareagować od razu, a nie z opóźnieniem (nie dłuższym niż dziesięć sekund).

Kwestie techniczne, być może oczywiste.
1) Awatar z portretem o szerokości 200 px – wymagane odcienie szarości w czarnej ramce (jak w „Braciach krwi”. Grafiki w postach o maksymalnej szerokości 500px – preferuję odcienie szarości.
2) Narracja trzecioosobowa. Posty wyjustowane. Dialogi od myślnika i kursywą. Myśli zaznaczacie cudzysłowem.
3) Odpisujecie w ciągu trzech dni od mojego posta rozpoczynającego kolejkę. Nie oznacza to, ze kolejka trwa trzy dni – tyle macie na reakcję zanim zacznę toczyć tę pianę z ust. Nie będę podawał terminów w komentarzach ani nigdzie indziej, bo nie umiem ich egzekwować.
4) Jak ktoś da mi znać o opóźnieniu to zaczekam ze swoim odpisem. Dłuższe nieobecności (nawet zapowiedziane) mogą szybko odbić się na postaci, gdyż sesja jest przewidziana na maksymalnie dziesięć kolejek.
5) Ze względu na tempo posty mogą być bardzo „niewielkie objętościowo”.

Nowinki

Temat sesji otworzę planowo do poniedziałku.

Sznurki

Kerm
hen_cerbin
Gormogon
Fyrskar
Feniu
Hakon
Yellow King

Udanej zabawy wszystkim i długich żywotów dla Waszych postaci!
 

Ostatnio edytowane przez Avitto : 03-03-2018 o 23:53.
Avitto jest offline