Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2018, 00:59   #19
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Warunki bytowania może nie były za dobre, zważywszy na to jak Otwin stołował się wcześniej, aczkolwiek dla bohatera nie tyle było to obniżenie standardów co powrót do szarej codzienności. Wszakże większość swojego życia spędził w takiej właśnie prostej chacie i jedząc rzeczy podobne temu. Dlatego też Otwin bez problemu nie dał po sobie poznać że z chęcią zjadłby coś lepszego.

- Trochę tu ostaniem, dzień, dwa, może dłużej. Sprawę ważną mamy, ale też za dużo mówić nie ma co. Poszukujemy jednego jegomościa, taki stary, siwy i z brodą, blade lico i taki mądrawy wzrok, przyjezdny. Widzieli wy go? - Otwin specjalnie starał się mówić swojskim językiem, aby chłopi dobrze go zrozumieli i wzięli za swojego, nie zdradzał również szczegółów aby chłopi mieli zagwozdkę.

- Nagroda jest, dla tego co wiadomość tą do rąk własnych tegoż dostarczy i nazat odpowiedź przyniesie. - Otwin zaczął bawić się pierwszym lepszym zwiniętym świstkiem który znalazł za pazuchą - Że też nam takie zwyczajne zadanie przypadło, psia kość, ale cóż, polecenie to polecenie, wykonać trza.

- Hej, a może wy mi pomożecie? Znacie ludzie, wiecie kto je co. Zapłacę. A jak już mówimy o zapłacie - Otwin wyjął z zza pazuchy złotą koronę - średni miesięczny dochód chłopa - to za wikt i opierunek, za mnie, mego wierzchowca i Vincenta - wskazał na gryfa skulonego pod stołem - a jak zostanę dłużej niż tydzień to jeszcze dorzucę, tylko trochu surowego mięsiwa dla młodego, on takich delicji jak my nie toleruje. No i za informacje oczywiście osobno zapłacę. To jak? Pomożecie?
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest teraz online