Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 11:21   #1
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Słów kilka na tamat "NOWEGO PORZĄDKU" na LI

Myślę ze czas na kilka słów z mojej strony ...
Na początku chciałbym zadeklarować ze znany mi jest pk 13 i pk 14 regulaminu i liczę się z konsekwencjami ...

Jestem tu od jakiegoś czasu , zapewne od razu ktoś powie ze krotko – i ja się z tym zgodzę ... niemniej jednak jako osoba współtworząca te mała społeczność czuje się do pewnego stopnia upoważniony do wypowiadana się na temat porządków panujących na tym forum .
Oraz uznaje ze jest ono czyjąś własnością .

Ale do rzeczy .

Ostatnimi czasy coraz częściej słychać o warnach , banach ... nie koniecznie w opinii niektórych spraweidliwych
Nie mowie ze kranie niektórych uzytkownikow jest złe ... bo pewna dyscyplina musi być , doceniam ja i uważam ze jest bardzo potrzbna ...ale wsytko ma swoje granice
Zaczyna drażnić mnie to ze pewna cześć obsługi zaczyna zachowywać się jak arystokracja ...
Osobiście nie wytkam nosa w nie swoje sprawy , ale ważne jest dla mnie możliwość swobodnego wypowiadania się na dowolne tematy w sposób jaki uważam za słuszny .
Uzależnienie czyjegoś uczestnictwa na forum od humorów właściciela i czesci obsługi jest dla mnie sprawa niedopuszczalna ... podobnie jak warny nadawane za posty sprzed miesiąca .
Przyznaje ze nie wnikam w szczegóły kto komu i za co – i od razu przepraszam tych członków obsługi za pewne uogólnienia , zdaje sobie sprawę ze nie wszystkim szkodzą ostatnie upały ...

Z drugiej strony jednak radził bym obsłudze dokładnie przeczytać regulamin a w szczególności popatrzeć na pk 13 ...

W związku z tym chciałbym otrzymać odpowiedz na swa nurtujące mnie pytania

1/ Czemu NAGLE zmieniła się wykładnia interpretacji regulaminu ( dotycząca np długości postów )
2/ W jaki sposób Rhamona złamała pk 13 regulaminu .
 
denis jest offline