Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2018, 10:36   #8
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
A ja nie lubię "zawieszonych" wątków. Zwykle gram w dość sprawdzone produkcje, więc technicznie nie mam uwag, ale niesamowicie wkurza mnie to, że niektóre ciekawe wątki fabularne/NPC/wydarzenia są "ucięte" bo ewidentnie nie starczyło twórcom czasu, żeby je dokończyć, a początek jest piękny... Ostatnio Dragon Age Inkwizycja w tym celowała - np. jest opcja romansu z jedną z NPC'ek, ale nie da się go kontynuować, bo po prostu od pewnego etapu gry zupełnie bez logiki i sensu po prostu nie ma kolejnych linii dialogowych.

Lepiej już, żeby takich "nieskończonych" zadań nie było wcale, niż narobić graczowi smaka i zabrać mu zabawę sprzed nosa ;/

Drugą mega wkurzająca mnie rzeczą (ale to się już zmienia, na szczęście) jest brak konsekwencji w reakcji świata gry na BG - mamy 30 level, zbroję ze smoka i jedziemy na gryfie, a NPCe nadal nas traktują jak wieśniaka z 1 poziomu... albo wykonywane zadania, które niby ratują świat nie mają żadnego, absolutnie żadnego przełożenia na to, co spotykamy w grze.

Ogólnie techniczne sprawy w grach mnie zupełnie nie ruszają, ale właśnie takie fabularne niedoróbki powodują, że wyrzucam daną produkcję do kosza
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem