Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 12:56   #9
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Przepraszam jeśli mogę sie wtrącić
Po tym co usłyszałem Rhamona moim zdaniem zasłużyła sobie na swój los tym co czyniła. Tu chodzi jednak o to, że sprawa wyglądała jakby została usunięta ze względu na sprawy osobiste, bez wiedzy użytkowników, którzy pływali sobie w nieświadomości bojąc sie teraz o własne zadki, bo myśleli że jak podpadną modowi albo adminowi to mają wylot za nic.

Jak dla mnie gdyby podano do wiadomości ogólnej że Rhamona wywleka sprawy osobiste userów z LI gdzieś indziej wszyscy jak jeden mąż wrzucili by ją na taczki i wywieźli na najbliższą gnojówkę, śmietnik czy jak kto woli.

Ale to nie o Rhamone już chodzi. Co nagle z warna mi które zostają przydzielone postom z przed miesiąca, czy postom które zawieraja w sobie link do innej strony. Od razu mówię nie znam sprawy dokładnie a tylko słyszałem. Wyszło nagle jednak chyba na to zę na LI prawo działa wstecz a pkt. 13 regulaminu służy widzimisiu.

JA NIE MÓWIĘ ZE TAK JEST - ale poważne sprawy powinny być znane użytkownikom, tak by użytkownicy rozumieli na czym widz polega, zamiast zarzucać tyranie tutejszej obsłudze. Bo w końcu dotyczy to nas wszystkich.

Ja jak najbardziej nie jestem za spamowaniem, ale obsługa powinna trzymać cały czas taka samą dyscyplinę i nie wracać do spraw przeszłych.

proszę nie dolewajmy sobie oliwy do ognia tylko spokojnie przedyskutujmy pewne sprawy traktując to co sie stało jako część historii z której możemy wyciągnąć jakieś wnioski. Tak by wszystkim nam tutaj żyło sie ze sobą dobrze. A to forum na prawdę zbliża ludzi i wiele nam daje. Niestety zawsze znajdą sie jakieś czarne owce jak Rhamona, ale czy to powód by robić z tego kataklizm.
Niektórzy mówią usuń chwasta - ok ale niech litera prawa tu obowiązująca będzie stał, tak by nikt nie miał do tego wątpliwości.


PS : posta pisałem nie znając treści postu Milly, która pewne kwestie jak dla mnie wyjaśnia
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.

Ostatnio edytowane przez Nightcrawler : 27-06-2007 o 12:59.
Nightcrawler jest offline