Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2018, 12:11   #13
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Widzę, że padło już większość zarzutów co do elementów, które mnie denerwują jak: płytka fabuła, fedeksowe questy, czy skalowanie świata, albo wpychanie otwartych światów gdzie się tylko da. Ble...

Ze swojej strony dodam to, co mnie szczególnie irytuje w wysokobudżetowych RPGach, a mianowicie ubogość ekwipunku oraz skrajne upraszczanie mechanik.

W kwestii ekwipunku mam tutaj na myśli małą różnorodność oręża, którym można się posługiwać (np. w DA:O, ME2). Zawsze tylko miecz, łuk, sztylet i ewentualnie topór... A gdzie halabardy, włócznie, buławy, nadziaki itd.?

Co do mechanik to okropnie mnie wpienił fakt, że ME2 jest straszliwie uproszczone względem jedynki, zarówno pod względem zarządzania drużyną, ekwipunkiem, a o rozwoju postaci już nie wspomnę.

PS. Po prawdzie denerwuje mnie również straszliwie schematyczny rozwój postaci, zwłaszcza w wysokobudżetowych produkcjach

PS2. Zmienienie dubinngu postaci w kolejnych częściach serii.
 
Zormar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem