Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2018, 12:58   #4
Zell
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 5602 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację


Eileen Ryan
(26 lat)

Czasy świetności Diamond Taint odeszły w zapomnienie, pozostawiając wielu w ciężkiej sytuacji finansowej, a niektórym zniszczony został misternie układany plan na intratny interes, w którego rozwój zdążyli włożyć konkretne sumy.

Matthew Ryan mógł dokładnie streścić odpływ pieniądza jaki następował z każdą godziną zamknięcia kopalni.

Eileen jest najstarszym dzieckiem inwestora, który włożył wiele ze swoich funduszy w ten diamentowy biznes. Przez lata wspierał kopalnię, powiększając tym samym własne zasoby, które pozwoliły mu założyć inne inwestycje poza Diamond Taint oraz zagwarantować jego dzieciom odpowiednią przyszłość. Dzięki temu Eileen spędziła wczesne lata w nieustannym dobrobycie, który bynajmniej się nie pomniejszył wraz z narodzinami młodszej córki prężnego inwestora.

Ale spodziewany sukces na skalę Utah skończył się bolesnym dla Ryanów ciosem, gdy diamenty przestały napływać.

Rodzina Eileen przetrwała i teraz, wedle słów Grega Dillane utrzymującego kontakty z Ryanami, podniosła się z kryzysu (wątpliwe jednak, by cios został lekko przyjęty), wciąż inwestując i zbierając zyski, jednak plany nie mają już nic wspólnego z zapomnianym, upadłym miasteczkiem. Minęło już trochę czasu od zmiany miejsca zamieszkania Ryanów, jacy przybyli do Diamond Taint tylko z powodu kopalni, dlatego niezapowiedziany powrót Eileen Ryan do miejsca jej dzieciństwa trzy lata temu, mógł być nie lada zaskoczeniem dla mieszkańców pamiętających czasy, kiedy ta rodzina jeszcze zamieszkiwała miasteczko i inwestowała w kopalnię, a tym samym w samo Diamond Taint.

Jeżeli ktoś zapyta Eileen o powód powrotu otrzyma od tej dziewczyny o wyraźnym nadmiarze energii niejasną odpowiedź, której ta nie będzie skora rozszyfrować. Nikogo, kto w przeszłości zdążył poznać Eileen takie zachowanie nie zadziwi, ale nie daje to i tak odpowiedzi czemu po siedmiu latach od wyjazdu zdecydowała się na powrót do miejsca bez perspektyw na szalony rozwój.

Dziś zamieszkuje wynajęty niewielki domek jednorodzinny usytuowany w zachodniej części miasta. Nie jest uporczywym sąsiadem, ale na pewno jest tym z sąsiadów, który nie tylko interesuje się wszystkim wokół. Ona zdaje się być wszędzie, niezależnie czy ktoś tego chce, czy nie.
Eileen ciągle gdzieś się śpieszy, najwyraźniej interesuje ją wszystko co dotyczy Diamond Taint. Można zakładać, że bezproduktywne siedzenie w jednym miejscu ją po prostu nudzi, więc też odpocząć z nią nie sposób... co jednak nie jest takim problemem, jako że Eileen nie wygląda na kogoś, kto marnowałby swój cenny czas na osoby poszukujące ukojenia dla nerwów i ciała.
Można ją spotkać w salonie Kate Moss, gdzie uwielbia wysłuchiwać plotek klientek. Sama jednak nie zdecydowała się wyjaśnić dawnej znajomej powodu swojego przybycia.

Shawn Bradwick jest jedyną osobą z jaką ta niepokorna dusza jest widziana najczęściej. Mimo plotek o ich romantycznych relacjach, żadne podejrzenie nie zostało dotychczas potwierdzone, choć częstotliwość ich spotkań budzi wiele pytań. Kto w końcu na dłuższą metę wytrzymałby towarzystwo gadatliwej i ciekawskiej Eileen o ostrym języku, jakim potrafi rozsiewać nieprzyjemne plotki?

Dziewczyna została kilka razy przyłapana w miejscach, w których jej noga stanąć nie powinna, a wręcz nie miała pozwolenia się tam znaleźć, włącznie z okolicami kopalni.
 
__________________
How the birds can sing a tuneless song?
How can they stay in the sky?
Maybe they’re just screaming
Maybe it’s not music and it’s all a lie
Zell jest offline