Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2018, 00:00   #6
Vesca
 
Vesca's Avatar
 
Reputacja: 9288 Vesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputację
Rose Devin, 22 lata.

Historia rodziny Devin sięga nieco w tył. Ojciec Rose, James Devin był sztygarem, kontrolującym pracę działu technicznego w kopalni w czasach, gdy ta prosperowała najlepiej. Jednak podczas jednego z groźnych tąpnięć, uległ kontuzji i od tamtej pory nie mógł już pracować. Podczas tamtego wypadku życie stracił jego drogi przyjaciel, Rick Barrow, którego brat jest właścicielem sklepu ze sprzętem technicznym. Od czasu całego wypadku, ojciec Rose zaprzyjaźnił się z whiskey i stał się znany z tego, że jest zgryźliwy i wszczyna burdy.
Matka Rose, Patricia Devin, pracowała wcześniej jako sekretarka w ratuszu, jednak ze względu na zmiany, które zaszły w Jamesie, opuściła Daimond Taint i zmusiła mężczyznę do rozwodu. Pozostawiając z nim obie córki. Rose ma bowiem piętnastoletnią siostrę Penny.
Dwudziestodwulatka po zakończeniu liceum zabrała się za pracę na dwie zmiany, by dołożyć pieniędzy do renty ojca, którą ten niestety głownie przepija. Pracuje jako bibliotekarka w ratuszu, a wieczorami i w weekendy jako kelnerka w tutejszym barze.

Jej młodość skończyła się, zanim jeszcze się zaczęła. Dziewczyna praktycznie nie ma czasu dla siebie, czy dla znajomych. Jest często zmęczona, ale nigdy dla nikogo nie bywa otwarcie nieuprzejma.
Trudno byłoby, nie znając sióstr Devin, zgadnąć że są rodziną. Rose ma ciemne włosy i błękitne oczy, po ojcu, natomiast jej młodsza siostra to urocza blondynka po mamie. Rose jest dość ładna, jednakże po prostu brak jej czasu na myślenie o takich sprawach jak nowa sukienka, czy śliczny makijaż. Dziewczyna skupiona jest na dbaniu o swoją rodzinę i nie można jej odmówić umiejętności dobrej pani domu, choć gotowaniem zajmuje się częściej jej siostra.
Nie za bardzo jej w głowie romanse i bardzo zgrabnie unika tego tematu, nie chcąc wściec i tak zazwyczaj rozeźlonego ojca. Rzadko rozmawia o tym co naprawdę czuje i przemyka przez miasteczko jak cień, między pracami, a domem.
 
__________________
If I had a tail
I'd own the night
If I had a tail
I'd swat the flies...
Vesca jest offline