Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2018, 15:04   #1
Avitto
Dział Fantasy
 
Reputacja: 1 Avitto ma wyłączoną reputację
Spontaniczna propozycja

Cokolwiek pomyślałaś/eś otwierając temat: wstrzymaj konia!

Rankiem oglądałem pewną bajkę z wytwórni WB i od razu stwierdziłem, że będzie idealnym scenariuszem na szybką, liniową rozgrywkę bez wątków pobocznych. Z entuzjazmem stwierdziłem także, że takie coś to mogę poprowadzić od ręki. Ale! Może od początku czyli cóż to za gra miała by być?

Bajka ma tytuł "Tom i Jerry: Piraci i kudłaci". Dzieją się tam rzeczy typowo komiksowe czyli niczym w Strusiu Pędziwiatrze - jak BG zostanie przygnieciony przez 5-tonowy blok skalny to oczywiście żyje, tylko przez jakiś czas porusza się jako pełzający naleśnik. My odejdziemy od samego tytułu - BG będą ludźmi, świat będzie nieco mniej jasny jednak dalej zawierający "żarty dla dzieci". Podstawą fabularną do sesji będzie wyprawa łupieżcza a BG zaczynają jako świeżo zaciągnięci na okręt piraci. Przygoda byłaby krótka (2 miesiące przy odpisie co 4 dni) i od razu podam, że najchętniej przyspieszyłbym jej tempo do maksimum. Jak widzielibyście, jako potencjalnie zainteresowani, codzienne odpisy? Czy może co dwa dni?

Samodzielnie jednak efektu komiksowego nie osiagnę i będę oczekiwał kreatywnego wsparcia dla obustronnie lepszej zabawy.

Cała mechanika do ustalenia, choć mam już swój typ (ATUT Mike'a). Jestem gotów zrezygnować z niej całkiem, ale ze względu na niewykluczone PvP (w końcu piraci...) wolałbym mieć coś, co pozwoli rozstrzygać konflikty rzutem kostką.
 
Avitto jest offline