Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 16:28   #1
Dodo Eq
Banned
 
Reputacja: 1 Dodo Eq nie jest za bardzo znany
[Sesja]My heaven is in your hell

MG:
Czarny pan siedział na tronie. Był pogrążony w głębokim rozmyślaniu gdy wrota otworzyły się i wszedł Nesarion. Szatan z niesmakiem spojrzał na sługę i rzekł:
- Czego chcesz synu Jadu?
Nesarion padł na kolana i nie podnosząc wzroku powiedział przymilnym tonem:
-Panie przyprowadzili ich..
-Wyjdź Śmieciu i niech oni wejdą. Niech nikt nam nie przeszkadza. Za wszystko zapłacisz ty szczurzy synu jak coś się stanie.
-Tak panie ale gdy wybu...
-Jak do mnie mówisz podnieś wzrok szczurze. Chce widzieć twój kłamliwy i paskudny ryj.
Nesarion wstał i spojrzał na oblicze Szatana. W jego oczach błyszczała czysta nienawiść.
- Panie dopilnuje porządku - powiedział ściszonym głosem. Obrócił się na pięcie i wybiegł z komnaty. Z korytarza dobiegło klaśnięcie i zduszony krzyk. We wrotach stanęła piątka demonów. Wysokie Serafy dumnie górowały wzrostem i postawą nad resztą. Rucsthem ręki przywołał ich do siebie a oni padli na kolana.
- Witajcie. Wierze że uda wam się wykonać dla mnie tą ważną misję. Jeśli zachcecie uciec lub zmyli was strach pamiętajcie że ja was wszędzie znajdę. Choćbym miał robić to przez wieczność dopadnę was. Wiem że jesteście na tyle rozumni aby to wiedzieć inaczej bym was nie wybrał. Każdy z was ma odmienne talenty i moce. Jednak tym razem musicie się zjednoczyć. Nie ma tu miejsca na samotne walki czy podróże. Od teraz nie ma was. Jest drużyna. Od teraz jesteście jednością. Każdy w piekle ma obowiązek wam pomóc i wam się kłaniać. Jednak nie nadużyjcie mojej siły. To co teraz wam powiem musi wam się wryć w czaszkę. Doszło do buntu w niebie. Nie jaki Barbiel zbuntował się. Ten głupiec chce zniszczyć siedem wielkich pieczęci. Nie możemy do tego dopuścić. I teraz w waszych głowach powinny się narodzić wątpliwości. Przecież te przeklęte pieczęcie są naszym największym przekleństwem. Przez nie jesteśmy tu gdzie jesteśmy. To ona chronią Wielką Biała Bramę. Gdy ona upadnie będziemy wolni. Są to jednak rozważania głupców. Tysiące lat temu jako pierwszy po Jahwe poznałem wielki sekret tych starożytnych artefaktów. Jednak ja stworzyłem 6 innych pieczęci. Jedni nazywają je pieczęciami wyzwolenia inni pieczęciami Inferna. Ale nikt po za mną nie wie do czego tak naprawdę służą. I to wam nie jest potrzebne. Ważne dla was jest tylko zabicie Barbiela. Pieczęci jest siedem:
* Pieczęć Aratrona, anielskiego alchemika, wodza 17 640 000 duchów
* Pieczęć Betora, wodza 29 000 legionów duchów
* Pieczęć Falega, pana wojny
* Pieczęć Ocha, anielskiego alchemika, lekarza i czarnoksiężnika
* Pieczęć Hagita, anielskiego alchemika i wodza 4000 legionów duchów
* Pieczęć Ofiela, wodza 100 000 legionów duchów
* Pieczęć Fula, władcy potęg Księżyca i najwyższego władcy wód
Pieczęć Ocha upadła wczoraj. Jak wiecie był wybuch wulkanów w Japonii, Indonezji, Filipinach, Malezji. Zgineło mnóstwo śmiertelników. Więc zostało 6. Nie może zostać zniszczona żadna więcej. Gdy wam się nie uda uratować której z nich to walczcie dalej. Trudno. Najważniejsze aby ocalić ich jak najwięcej.
Szatan przerwał na moment i jakby się zastanawiał. Jego chłodne spojrzenie latało po przybyłych i na moment zatrzymało się na Rumjalu.
- Trony słyną z wielkiej pamięci. Więc to Ciebie mianuje przywódcą drużyny. Twój głos jest ważny jako dwa. Macie wszystko załatwiać głosowaniem. Teraz Rumjalu wsłuchaj się w moje słowa. Wsłuchaj się ze wszystkich moich słów. Wszystko może zależeć od twojej decyzji. Pieczęć Aratrona znajduję się w Braunau am Inn w Niemczech. Znam wiedzę niektórych z was ale jednak co do niektórych mam wątpliwości - jego głos przybrał złośliwy podzięk - Tam urodził się ten jako pierwszy stał się jednym z nas będąc człowiekiem. Wiemy że Barbiel będzie starał się uniknąć tego miejsca. Pieczęć Batora. Tu może być problem. Znajduje się ona na samym końcu czarnych schodów. Barbiel niosąc wielką pochodnie piekieł może być tam dużo szybciej niż wy. Macie jednak w swojej drużynie pierwszą istotę w historii która zeszła w dół czarnych schodów, wróciła i odważyła się tam jeszcze wrócić. Pieczęć Felaga. Jest ona na równinie wygnańców u kresy piekieł. Pieczęć Ocha już nie istnieje. Pieczęć Hagita jest na dnie morza czerwonego. Została ona umieszczona dokładnie w miejscu gdzie był król Egipski a Jahwe połączył brzegi. Ofiel. Tu może być kolejny problem gdyż istnieją aż cztery pieczęcie i nie wiem sam które są prawdziwe. Są one wszystkie w miejscu które zostało przepowiedziane jako Miasto Szatana. No i pieczęć Fula. Jest to człowiek. Dawno gdy była jeszcze wojna Jahwe w postaci krwi naznaczył człowieka pieczęcią. Ten w którym płynie teraz najwięcej prastarej krwi jest pieczęcią. Nazywa się Johen Vocolbravch. Mieszka na Ukrainie w Kijowie. Jest żarliwym wyznawcą Allaha.
Powstańcie Synowie ognia. Demony wstały.
- Samaelu w Tobie mam największe zaufanie. Podejdź.
Gdy Anioł podszedł szybkim krokiem Szatan wstał z trony i podał mu Miecz.
- Musicie wiedzieć że jest to wierna replika Miecza Sprawiedliwości który przed tysiącami lat pokonał mnie i moją potęgę. Niech służy wam dobrze. A teraz odjedzcie.


--------------------------------------------
Pisze to tutaj gdyż w komentarzach może to umknąć. Niech każdy w 1 poście zamieści swoją KP.
 

Ostatnio edytowane przez Dodo Eq : 27-06-2007 o 16:54.
Dodo Eq jest offline