Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2018, 12:43   #20
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Mnie wkurza jeszcze za szybkie levelowanie sprzętu i korelacja tego z mapą. Ładnie widać na przykładzie pierwszych Fallout, Tactics czy Jaggedów. No chciałby się człowiek trochę pobawić na jakimś tam etapie rozwoju bo mu się podoba taki a nie inny klimat a tu nie da się. Kolejna mapa, plansza, zadanie no i ten sprzęt co się ma z poprzednich myszyn coraz bardziej dla ozdoby się robi no nie ma wyjścia i trzeba też się levelować. Aż sie gra skońćzy albo osiągnie się te najwyższe uber-mega-wykoksy i wtedy da się grać. Bo mnie np. w Falloutach bardzo podobał się etap łażenia w skórzanym/metalowym pancerzu i z bronią palną a w Jaggedkach taki policyjno - poborowy poziom.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem