Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 20:17   #2
Mr. Żubr
 
Reputacja: 1 Mr. Żubr nie jest za bardzo znanyMr. Żubr nie jest za bardzo znanyMr. Żubr nie jest za bardzo znanyMr. Żubr nie jest za bardzo znanyMr. Żubr nie jest za bardzo znany
- Wiedz, Mistrzu, że ja, Samael, Jad Pana, przyjmuję to ostrze z wdzięcznością i pokorą. Niech ostrze Miecza Sprawiedliwości służy mi weirnie, niczym Plugastwo. Wiedz, również, iż twoje zaufanie nie pójdzie na marne. - wyrzekł Samael przyjmując miecz i patrząc Szatanowi prosto w twarz. Po czym rzucił uważne i lodowate spojrzenie na każdego ze swych towarzyszy...

-------
Moja KP:
Samael
Krąg: I
Hierarchia: Serafy I
Symbol: Wąż
Objawienie: Wąż lub anioł o głowie kozła, ostatecznie postać ludzka (niezwykle przystojny - Samael był najpiękniejszym z archaniołów)
Doskonałość: Sprowadzanie śmierci
Przedmiot: Plugastwo - włócznia sprowadzająca plagi, zmieniająca się w węża. + teraz również Miecz Sprawiedliwości
Wyjaśnienie: Samael został wybrany nie tylko ze względu na swą potegę (Przed upadkiem miał on "nosić [wszystkich aniołów] jako odzienie, bowiem przewyższał wszystkich wiedzą i chwałą"), ale przede wszystkim ze względu na zasługi. To on pod postacią węża kusił Ewę w Raju, spłodził z nią Kaina, powstrzymał Abrahama przed zabiciem Izaaka oraz przeszedł przez Egipt, jako jedna z plag (śmierć pierworodnych).
 

Ostatnio edytowane przez Mr. Żubr : 27-06-2007 o 20:20.
Mr. Żubr jest offline