Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2018, 11:41   #30
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Otwin przez reszte pobytu pilnował aby Vincent nie podchodził zbytnio do chłopów, w końcu nie było potrzeby ich straszyć.

- Wiesz, szanuje Twoją postawę i cieszę się że przyjdzie mi spędzić jakiś czas w Twoim towarzystwie, lecz musisz zrozumieć że ja swoje zwierzęta traktuje jaki przyjaciół. Nie, nie biorę ich za ludzi, ale uważam że są na tyle mądre że należy się im szacunek oraz lojalność. Mam taką zasadę że zawsze śpię z nimi, w jednym pomieszczeniu znaczy się. Wiec jeśli zezwolisz na wprowadzenie konia na poddasze to chętnie przyjmę to izbę na spoczynek.

Otwin spojrzał na gospodarza z poważną miną, by później się uśmiechnąć

- No żartuje, nie patrz tak na mnie. Przecie nawet by się tu nie zmieścił! No ale to pierwsze to fakt, stodoła wystarczy - tonem nie znoszącym sprzeciwu

Bohater żartem chciał odwrócić uwagę chłopa od przykrej sytuacji.

- Zapewne była dobrą kobietą, jeśli chcesz, to możemy odwiedzić jej grób. Ja straciłem ojca zanim zdążyłem go dobrze poznać, z matką podobnie. Ty przynajmniej spędziłeś ze swoja rodzicielką trochę czasu.

Otwin kontynuował dyskusję po części dlatego alby zbliżyć się do gospodarza, ale i również z powodu braku innych zajęć. Nie miał zamiaru po raz kolejny mówić mu aby szedł na ploty.

- No nic, robi się późno, a ja jeszcze musze oporządzić Alvaro, przygotować nam posłanie. Jeśli chcesz możesz mi towarzyszyć, o higienie moich zwierząt również dbam sam - bo pewnie o to też chciał spytać.

Bohater chciał wyciągnąć chłopa do stodoły i podczas wyczesywania konia nawiązać jakąś luźną dyskusje o niczym, a nóż meżczyzna mimochodem wygada się z czegoś o czym nawet by nie pomyślał że jest ważne.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline