Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2018, 17:34   #1
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
[Only War] Żywot sołdata

Hej,
Wychodząc z zasady, iż jeśli Ty czegoś sam nie zrobisz, to nikt inny Cię nie wyręczy, podejmuję inicjatywę - najpierw rekonesans. Dawno nie widziałem porządnej sesji w Only War. Prawdziwego, wojskowego chleba, bez udziwnień, prowadzoną w normalny sposób, bez despotyzmów czy dziwnych zachowań.

Dlaczego Only War? Wojska z siebie nigdy nie wyrzucę, żołnierzem jest się do końca życia. Tematy są mi bliskie sercu. Myślę nad szybką przygodą (tym razem serio będzie to szybki rajd ). W mojej głowie układa się kilka koncepcji:

1. Drużyna Kill Teamu/Stormtrooperów, wraz z swoim elitarnym regimentem, wysłana do szybkiego rajdu/likwidacji celu/zniszczenia strategicznego obiektu w toczącej się kampanii. Czy jako KillTeam z PDF czy Stormtrooperzy z IG - to jest do ugadania.

2. Drużyna z regimentu IG, biorąca udział w wielkiej bitwie w decydującej fazie odbijania/obrony jednego z imperialnych planet. Planeta, rodzaj zadania, regiment do ustalenia (gracze tworzą wszystko od podstaw lub wybierają)

3. Gracze formują drużynę złożoną z poborowych, którzy rzuceni w wir wojny i ciężkiego zadania, dowodzeni przez weterana, mają dwa zadania - przeżyć jak najdłużej i wykonać zadania płynące z sztabu.


Możecie wrzucać swoje propozycje, z miłą chęcią je przeczytam i pomyślę. Jest to na razie zarys, nie mniej jest kilka założeń - sesja ma być dynamiczna, sprawne tempo odpisu (24h dla gracza, tyle samo dla MG), konsekwencje nieobecności czy podejmowania decyzji są odczuwalne. Nastawienie na skrajnie dobrą współpracę.


Dajcie znać, co myślicie!
 
Gveir jest offline