Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2007, 08:52   #8
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Sesja z powodu ( mam nadzieje chwilowego ) zaniku jednego z graczy musiała sie zatrzymac - mam nadzieje ze od poniedziałku ruszy .

Postac ktora chce przyjac "wejdzie " do gry w dosyc nietypowych okolicznosciach po zakonczeniu trwajacego subqesta ( ktory zbliza sie do nieubłaganego końca ) .

Tak wiec jest troche czasu na napisanie fajnego opisu w klimacie (jak mozna sie przekonac w sesji ) mocno mrocznego , ociekajacego krwia i chaosem swiata . A powiem ze to co teraz sie dzieje w sesji to light ... - bo mam nadzieje opowiedziec w tej sesji historie jeszcze bardziej mroczną i pełną niejednoznacznie okreslonych postaw moralnych .

Postacie ktore sa w sesji juz beda troche "uformowane " do tego typu rzeczywistosci - a ta czwarta postac - moze byc własnie niewinna ...
Tak wiec ktos z Esali , Imperium - dla takiej postaci tez znadzie sie miejsce .

A staram sie wybrac mozliwie najbardziej klimatycznego gracza z wyobraznia ... bo ci ktorych "mam" sa naprawde swietni ( tfu ... ale posłodziłem ...)


edit 1 :

Zdarzenia w sesji ...na zyczenie z PW .
( jak ktos jej nie przejrzy sesji i tak mu nic nie powie )


1/ Przybycie posłanca z Zakonu Pani Jeziora po Annis ( w Bretonii )
2/ Annis wraz ze swoja swita i posłancem wyrusza do „swojego oddziału „ do dalekiego Kislewa ... który obecnie „niszczy chaos „ w okolicach Praag
3/ Przybycie do misteczka – małego portu rzecznego na granicy Kislwe – Imperium
4/ Spodkanie szalonego kapłana
5/ Spotaknie Łowcy Czarwownic
6/ Rzeźnia w Swiatyni Sigmara
7/ cnd ....


Można powiedziec ze w sesji nie zdarzyło się wiele ... hmmm
Mimo moich wysiłkow nie umiem prowadzic wartkiej akcji ... a może to i dobrze .
 

Ostatnio edytowane przez denis : 28-06-2007 o 09:14.
denis jest offline