Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2018, 16:18   #1
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Czego szukasz w sesji neuro/postapo?

Siemka


- Zainspirowany rozmową w rekruckich sondach i wyrażeniem chęci grania w "dobrze poprowadzoną Neuroshimę" pomyślałem, że właściwie dobry temat do obgadania

- To tak właśnie się zacząłem zastanawiać. Jaka to jest "dobra", ciekawa, zajmująca ta neuroshima czy inne postapo na sesji? Zwłaszcza pod kątem forumowej sesji. Na co powinien być położony wd. was nacisk? Jakie elementy powinny, muszą być albo na odwrót, nie ma dla nich miejsca. Co was wkurza w sesjach o postapowej tematyce albo na odwrót, na co wyczekujecie? Czym powinna się różnić taka sesja postapo od jakiegoś fantasy, sf czy innych sesji? No i może i najważniejsze dlaczego wybieracie sesje o tematyce postapo a nie jakieś inne.

- No i jakby co dodam na wszelki wypadek, że to nie jest temat stworzony do prowadzenia krucjaty na korzyść jakiegoś konkretnego systemu czy stylu prowadzenia tylko głównie do wymiany poglądów i być może dla orientacji jakiegoś MG co by się przymierzał prowadzić jakieś postapo na tym forum
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem