Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2018, 21:32   #4
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał psionik Zobacz post
Przeglądałem się sondzie, ale że świat jest mi obcy to nic nie pisałem.
Jaknie ma punkt 2, gdzie piszesz, że gracze wybierają planetę i regiment z punktem 6, gdzie piszesz skąd pochodzą postacie graczy?

Jaka znajomość świata jest wymagana?

Bardzo możliwe, że z mojego opisu jasno to nie wynika, toteż poprawiam się.
System Aspadus Prime ma kilka planet, konkretnie to pięć. Są to różne planety, stąd opisałem w pkt 2 jakie rodzaje światów odpadają. Jedną z planet jest wymieniona wcześniej Aspadus Tetro, bardzo duża planeta-kopiec, gdzie ludność zajmuje się dwoma zajęciami - górnictwem oraz pracą w fabrykach, pracują tam nieliczne tartaki, dostarczające egzotycznych drzew - z takowego, egzotycznego gatunku, zbudowano biurko dla Lorda Stargova.

Główną planetą jest Aspadus, świat imperialny. Teminus Aspade to świat-kuźnia, na niej tworzone są Chimery i broń dla regimentów z Aspadus czy PDF. Jest tam również wspominana wcześniej baza dla Imperialnej Marynarki. To świat nieco oddalony, trochę chłodny z porywistymi wiatrami.
Są jeszcze dwie planety: jedna typowo wydobywcza, gdzie cała populacja żyje dzięki górnictwu oraz przetwarzaniu metali, a ostatnia to Death World - z racji najbliższej odległości do gwiazdy Aspad Majoris, jest to niemal pustynia, na której - jeśli żyją ludzie - są to ludy koczownicze lub ukrywające się w jaskiniach, a na powierzchni królują bestie przystosowane do warunków.
 
Gveir jest offline