Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2018, 19:18   #25
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Gah żyję żyję... ale co to za życie... Ostatnio jakoś tak wszystko mnie przygniotło, nie wiem, może pora na jakieś zmiany w moim życiu albo coś [filozof mode on] I jeszcze mi się zepsuło MMO i nie mogę grać i doprowadza mnie to do rozpaczy [Tatra mocne +5 do psychopatycznego uśmieszku]. Tak ekhym no więc tego zaraz wypróbuję nową metodę pisania posta przez dyktafon więc nie wiem co z tego wyjdzie...
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline