Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2018, 11:12   #1
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
komentarze Bezsłoneczna Cytadela (Zapomniane Krainy [Pathfinder])[18+]

Witam wszystkich graczy.

Garść ogłoszeń:
1. Proszę o ponowne przesłanie mi linków do waszych KP+historii+ wszystkiego innego co dotyczy waszych postaci, nie zapomnijcie by były one dla mnie dostępne do edycji. W MW prawo do edycji dla Dumaeg.
2. Proszę byście dla swoich postaci w gdocu wpisali ekwipunek oraz obliczyli jego wagę w różnych konfiguracjach jakie będziecie zabierali np do miasta czy też w podziemia, góry.
3. Piszemy w trzeciej osobie.
4. Czas na odpowiedź do trzech dni dla graczy, 2 dni dla mnie po otrzymaniu ostatniej odpowiedzi, im szybciej odpowiadacie tym szybciej ja odpowiem.
5. Gdoc opcjonalnie do rozwiązywania walk lub dłuższych dialogów.
6. W pierwszym poscie proszę opisać wasze postacie i co o nich mogą wiedzieć inne postacie.
7. Proszę przesłać mi linki do jpg przedstawiających wasze postacie wymóg nie szersze niż 200 pikseli.

PS.8 W razie nieobecności przejmuję postać na turę, w razie trzech nieobecności mam prawo wyrzucić takiego gracza.
Dłuższe nieobecności powyżej 3 dni do trzech tygodni dni należy zgłaszać wtedy przejmę kierowanie postacią w/g sugestii gracza, na ten okres.

PS1. Informacja dla wszystkich na potrzeby tworzenia przedmiotów zwykłych i magicznych można wydać punkty kapitału. Będzie o połowę taniej gdyż za wytworzony kapitał trzeba zapłacić połowę jego wartości. Itp kapitał magiczny jest warty 1=100gp jeśli się go kupuje, jeśli wypracowuje dzień pracy i 50gp. Na potrzeby takiej alchemii wart jest 100gp czyli zastąpił odczynniki do produkcji na taką kwotę.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 11-06-2018 o 16:38.
Cedryk jest offline