Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2018, 10:34   #5
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Mikey, witam cię. Grając, jak to mówią Czesi, napadalcem wyszczególnij, proszę, czy grasz środkowym czy cofniętym.
Vilir, witam i ciebie. A jeśli chodzi o atrybuty to bramkarz też ma 3. Rozdziel punkty między, Ciało, Umysł i Technikę opcjonalną (bramkarską).
Moshanta, witam serdecznie. Oczywiście, możesz zagrać. Podaj, proszę, na jakiej pozycji chcesz grać.
Przyznam, że trochę mnie zaskoczyliście. Nikt nie reflektuje na libero czy reżysera drugiej linii? Ciekawe. Ale to wasza sprawa. Ja tu tylko pracuję.
I jeszcze powtórzę, że na razie nie musicie znać całej mechaniki. Tylko tyle, żeby stworzyć postać. Potem, jeśli wasz zapał przetrwa tak długo zobaczymy co się wymyśli.
Zapomniałem dodać, że mechanikę i próbki poetyckie wysyłajcie na mojego maila w dwóch osobnych plikach i dopiskiem (JM - wasz nik z forum).
Znajdźcie też jakieś klimatyczne awatary. Pamiętajcie, że gracie nastolatkami więc darujcie sobie długie brody. Raczej zdjęcia niż grafiki.

Mój mail - dingoboy@wp.pl

Jeszcze raz witam was i czekam na kolejne zgłoszenia.
 
Jaśmin jest offline