Wątek: Cover Carcass
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2007, 11:56   #3
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Silwilin Zobacz post

Niezależnie od tego czy jesteś skłonna odstąpić od pierwotnego założenia nt graczy zadam kilka pytań.

-Gdzie się dzieje akcja?
-Skąd się tam wzięli bohaterowie?
-Czy się znają?
-Co będą robić gracze?
-Czy znajomość angielskiego przez postać pociąga za sobą konieczność znajomości tego języka przez gracza?
-Jak często będzie trzeba pisać?
-Co zawrzeć w historii?
Na pierwsze 4 pytania odpowiedz zostanie udzielona w pierwszym poście sesyjnym.

Hymm, chyba nie wzięłam pod uwagę, że od jakiegoś czasu mg zakładając rekrutacje wykładają wszystko na ławę, pt: będziecie iść zabijać smoka/ratować księżniczkę/cokolwiek innego, bo król/książę/ktoś zapłaci wam/ nie zabije was/ coś innego.

Nie, postaci graczy nie muszą się znać, jeśli ktoś bardzo będzie chciał znać się z postacią innego gracza, to ew. tak.

Jaj już napisałam, świat teraźniejszy, rok 2007 czyli żadnej magi, wszepów, zaawansowanych zmian genetycznych.
Znajomość angielskiego przez graczy nie jest wymagana < nie zamierzam prowadzić sesji po angielsku, to wymaganie dotyczyło postaci, bo nie ograniczyłam miejsca pochodzenia ;p

Posty średnio jeden na 2 dni, gdyż są wakacje, i nie zawsze każdy ma regularny dostęp do sieci.

Co zawrzeć w historii?

Prócz wypełnionej karty, jak znajduje się w załączniku wymagam szczegółowego opisu postaci względem wyglądu, sposobu zachowania, odnoszenia się do innych, dokładnej historii owych postaci ( 5-6 linijek to nie jest w mojej ocenie szczegółowa historia).

To co napisałam.
Halo, ponoć jesteśmy rpg-owcami, użyjcie wyobraźni....
To nie boli ...;p
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline