Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2018, 13:47   #4
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mr.Tremond Zobacz post
Skoro sondy są tak popularne (...)
Uważam, że jest tak przeciwnie jak się tylko da
Do sond zwabił mnie temat Phila o pierwszym mistrzowaniu na LI i wypowiedziałem się w nim w ten właśnie sposób (Pierwsze mistrzowanie na forum).

Pamiętam, poprzednia rekrutacja nie wypaliła, ale tak to jest u wielu starych i młodych użytkowników.
Wydaje mi się, że obecnie mocny popyt jest na sesje DnD, Warhammer. Na horrory dość biednie i moim zdaniem właśnie z tego wynika mały ruch. Choć mogę się mylić. Od siebie mogę tylko powiedzieć, że nie czuję

Od siebie mogę powiedzieć tyle: wszystkie prócz pierwszego mnie zainteresowały. Ale ja jestem już takim dziwakiem, że to w fazie rekrutacyjnej, kiedy mam komplet informacji, decyduję o dołączeniu bądź nie. Choć muszę przyznać też, że nie bardzo umiem grać w horrory od strony gracza. Choć opowieści z dreszczem i mrok już jak najbardziej.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline