Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2018, 22:15   #1
Bergan
 
Bergan's Avatar
 
Reputacja: 1 Bergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłość
[Storytelling, Autorski] Harde Pionchy!

Uwaga, achtung, attention!

Jeden z graczy ulotnił się jak związek wodorotlenku amonu w zasadzie potasowej. Dlategoż też, że ponieważ azaliż...

szukam jednego człeka do mej zacnej sesji, którą przetrwają tylko najhardsi psychole lubujący się w prostackim humorze, mało wyszukanym stylu językowym i wykwintnym poczuciu absurdu. Lubisz schabowe zapiekane w majonezie? Zatem to jest Twoje miejsce!

Kogo szukam? Jakiegoś wariata, który chce grać po prostu w komedię, a do tego ma w poważaniu obrzęk mózgu wywołany udziałem w tym bożal się panie poże spenktanklu. No.

Jesteś chętny? A może chętna (hueeee)? Jak tak, poproszę kartę postaci zawierającą:
- dane osobowe postaci
- ekwipaż
- historyjkę, co to się z nią działo.

Rekrutacja trwa do momentu skutecznego poboru do sesji.

CV proszÄ™ na lucas.grabek(at)outlook.com

UWAGA!
Przed przesłaniem wypocin proszę o zapoznanie się z klimatem sesji, aby zyskać 100% pewności, że nie wkurzycie mnie swoją ignorancją! A tak to ogólnie jestem przyjemnym MG, więc zapraszam!

Na pokładzie mam aktualnie dwóch twardych graczy, więc oczekuję kolejnego dobrego wariata!
 
__________________
- Sir, jesteśmy otoczeni!
- Tak?! To wspaniale! Teraz możemy strzelać w każdym kierunku!

Ostatnio edytowane przez Bergan : 30-03-2018 o 05:51.
Bergan jest offline