Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2007, 12:23   #1
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jaka To Melodia.

Był konkurs o filmach, grach i książkach, a ja tak sobie myślę, czemu nie może być też o muzyce? Tak więc postanowiłem go zrobić i myślę, że się będzie podobać.

Zasady:
1. Formą zagadek będzie nie tylko wycinek z utworu. Może być pytanie o pochodzenie zespołu(wykonawcy) itp.
2. Po zadaniu pytania macie 24h na odgadnięcie. Liczy się pierwsza PEŁNA poprawna odpowiedź, czyli Wykonawca i Tytuł
3. Punktacja: 1pkt za odpowiedź bez podpowiedzi, z podpowiedzią 0.5pkt.
4. Punktacja podawana w poście z nową zagadką (tak jak u Vengara)
5. Odpowiadacie w tym temacie, jakieś pytania dotyczące samych zasad konkursu kierujcie proszę na PW.
6. Każdy ma tylko jedno podejście do zgadywania w turze! Kolejny raz można odpowiadać dopiero po podpowiedzi lub w następnej zagadce.
7. Posty edytowane nie są brane pod uwagę

Chyba będziecie się dobrze bawić.

No to co, zaczynamy??

Jaka To Melodia?
Zagadka nr1
 

Ostatnio edytowane przez Panda : 01-07-2007 o 16:43.
Panda jest offline