Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2018, 08:37   #1
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Szlachetny Gniew: Koboldzi Czerep

Witajcie,
bardzo się cieszę, iż rekrutacja odniosła sukces i udało się zgromadzić odpowiednią liczbę graczy. Mam nadzieję, że przygotowana przeze mnie przygoda okaże się interesująca, a umiejętności prowadzenia na spełnią wasze oczekiwania.

Teraz kilka kwestii technicznych:
– Wątek sesji jest już stworzony, to też proszę o uzupełnienie swoich danych w panelu i umieszczenie danych z KP w panelu (zapewni to porządek oraz zabezpieczenie na wypadek, gdyby MW szlag trafił )
– Sesja rozpocznie się w przeciągu kilku najbliższych dni, tak bym zarówno ja miał czas na napisanie sensownego wprowadzenia, a wam na uzupełnienie spraw formalnych, bądź dokończenie niezbędnych poprawek, czy uzupełnień.

Prośba:
Prosiłbym tych z Was, którzy nie uczynili tego podczas tworzenia KP o podesłanie na PW przynajmniej ogólnego opisu wyglądu postaci, bym mógł sensownie opisać to jak na wasze przybycie reagują mieszkańcy (przy okazji będzie to już mniej pracy w pierwszym Waszym poście, gdzie będę wymagał byście opisali wasze postacie).

Treści graficzne:
Inicjały: https://imgur.com/a/azTIoq0

Kod koloru: ac0000

Wymiary krawędzi w obrazkach: 4x4

Jakieś pytania? Wątpliwości?

Pozdrawiam i mam nadzieję na dobrą wspólną zabawę

Zormar
 

Ostatnio edytowane przez Zormar : 22-11-2018 o 21:18.
Zormar jest offline