Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2018, 10:10   #5
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Dzięki za wszyskie porady i sugestie. Oczywiście wszystkie przeanalizuje i wezmę pod uwagę

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Hej

Moja sugestia jest taka, żebyś nie myślał póki co dużo o zasadach, szczególnie podczas walki. Jako gracz po prostu opisuj, co robi Twoja postać, a ja zajmę się całą resztą. Rzuty i formuły będą jawne (bo zdarza mi się pomylić lub o czymś zapomnieć), więc z czasem się wyrobisz.
Super! Dla mnei idealnie


EDIT:
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
W kwestii zdolności ogólnych dla rangera korzystaj proszę z zaktualizowanej wersji klasy (link), w kwestii zdolności z archetypu monster slayer oczywiście znajdziesz je w XGtE.
Pod tym linkiem widzę, że jest Ranger Conclave, zamiast Ranger Archetype. To powinienem zmienić? Nie jestem pewien, bo dalej pisałeś o archetype - Monster Slayer. W pozostałych nie zauważeyłem większych różnic do, tego co miałem do tej pory.
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 15-04-2018 o 10:37.
AJT jest offline